Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor
Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor
Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor
Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor
Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor
Misedor - Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml | Misedor

Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml

5,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,90(KDV Dahil)
Doğal olarak üretilmiştir.

 

Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml

 

 

 

:

 

Misedor Eşarp Şampuanı 250 ml

 

Eşarp ve şallar, sıklıkla göz kalemi, pudra, fondöten ve allık gibi kozmetik ürünlerin oluşturduğu lekelere maruz kalabilir. Özellikle yağlı formüle sahip olan lekelerin temizlenmesi zorlaşabilir. Zorlu temizlik, eşarbınızın kumaşının zarar görmesine neden olabilir. Misedor eşarp yıkama şampuanı, zorlu lekelerle savaşıp etkili hijyen sağlar. Hijyen sırasında hassas formülüyle kumaşın zarar görmesini de engeller. Bu sayede eşarp ve şallarınızın ilk günkü parlaklığını ve yumuşaklığını korumasına destek verir.

Misedor Eşarp Şampuanı Ne İşe Yarar?

 

Hassas temizlik için özel olarak formülize edilmiş olan Misedor eşarp şampuanı, lekelerin üzerine nüfus ederek çalışır. Bu sayede her türlü zorlu lekede üstün performans göstererek ekstra hijyen sağlar. Ürünün en çok öne çıkan özelliği ise etkili hijyen performansına rağmen kumaşlara zarar vermemesidir. Yumuşak formül, özel içeriği ile kumaş dokusunu sertleştirmez. Hijyen sağlamasına rağmen sert kimyasallarla formülize edilmediği için eşarbınızın renklerinin solma ihtimalini de minimum seviyeye düşürür. Ürün renklerde herhangi bir solmaya yol açmayan özel formülü sayesinde parlak renklere sahip eşarp ve şallarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Misedor eşarp şampuanının üstün yetenekleri bunlarla da sınır kalmaz. Ürün doğada kolayca çözünen formülüyle çevre dostudur. Aynı zamanda paraben ve alkol içermeyen formülüyle de dikkatleri çeker. Bu özellikleri ile ürün, hijyen sağlarken, eşarp ve şal gibi hassas kumaşa sahip eşyalarının kalitesinden ödün vermek istemeyenler için ideal seçeneklerden birisidir.

 

Misedor Eşarp Şampuanı Nasıl Kullanılır?

 

Misedor eşarp şampuanını hem çamaşır makinesinde hem de elde yıkama için kullanabilirsiniz. Elde yıkarken eşarp veya şalınızın üzerine şampuanı doğrudan ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeterli miktarda şampuanı avucunuzun içine alarak eşarbınızı yıkayabilirsiniz. Makinede kullanımda için ise deterjan çekmesine veya doğrudan eşarbın üzerine ürünü uygulamanız yeterli olur. Ardından makinenizi ekonomik programda 30 derecede çalıştırarak hijyen sağlayabilirsiniz. Misedor eşarp şampuanı 250 ml, en kaliteli şampuan esansları kullanılarak üretildiği için yıkama işlemi bittikten sonra hafif ve hoş kokusunu size hissettirir. Formülünde kullanılan şampuan esasları kaliteli olduğunda hoş koku uzun süre size eşlik eder. Eşarp ve şallarınızı uzun süre yıpranmamış şekilde kullanmak isterseniz Misedor eşarp şampuanı 250 ml ürününü tercih edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı